O mnie

O mnie

Imię: Aga

Lat: 35

Stan cywilny: mężatka

Status małżeństwa: od dwóch lat w trakcie rozwodu, z wyrokiem nieprawomocnym obowiązującym w formie postanowienia do czasu rozstrzygnięcia apelacji.

Świadoma praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny…

Postanowiłam odejść i wypełniać te obowiązki sama, a postulaty ze zdania wyżej realizować w stosunku do samej siebie zamieniając uczciwość małżeńską na uczciwość do swoich uczuć i przekonań, tak aby żyć zgodnie ze sobą a nie pod dyktando innych.

Kiedy podjęłam decyzję, że chcę odejść, to mój skrajny optymizm, który zatracił się w trakcie trwania małżeństwa powrócił, myślałam, że rozstaniemy się „normalnie”, szybko i nawet przez chwilę tak się zapowiadało, no ale niestety druga strona zmieniała zdanie ? i zaczęło się… rozwód a w sumie to patorozwód…

Dzisiaj dwa lata od wybuchu „wojny”, która nie wiadomo kiedy się skończy, jestem mądrzejsza „o kilka kwestii”, którymi chciałabym się z Wami podzielić, także zapraszam do czytania, oglądania, może coś się Wam z tych materiałów przyda.

PS.

Wszelkie wpisy zamieszczone na moich stronach są zaczerpane z życia, mojego życia, znajomych życia, innych życia. Wszelkie formy naśladowania złych zachowań jest wysoce niewskazane a wcielanie ich w swoje życie wykonujesz na własną odpowiedzialność (jednak sama/sam dokonujesz oceny co jest złe a co dobre). W przypadku niewłaściwego wykorzystywania zawartych treści, zauważenia u siebie zachowań dziwnych, proponuję kontakt z psychologiem lub psychiatrą ale oni każą Wam biegać ?